Společnosti TNT a FedEx spojily své síly, aby se staly ještě silnějším hráčem na poli mezinárodní expresní přepravy zásilek. V tuto chvíli ještě nejsme jedna společnost sloučená se vším všudy, ale směřujeme k tomu tempem nám vlastním a fungujeme jako dobří partneři. Proto teď jménem TNT hledáme nového kolegu do našeho oranžovo-fialového týmu, který nastoupí pod společnost Federal Express Czech. Máte i Vy chuť stát se naším partnerem? Čtěte dále!

Obchodní zástupce - Brno/Olomoucký kraj

Popis pozice:

Pozice Account Executive (obchodní zástupce) spadá pod naše Sales oddělení. Náš nový kolega/kolegyně bude reprezentovat firmu u klientů ve svěřeném regionu. Konkrétně v teritoriu Brna + severně od Brna (cca 60 km) / Olomouckého kraje. Hlavním úkolem bude získávat nové zákazníky a rozvíjet potenciál těch stávajících. Očekává se od něj/ní zajištění plnění plánovaného obratu, sledování trhu a především maximální péče o klienty vedoucí k jejich spokojenosti.

Jaké máme požadavky:

 • Osobnostní předpoklady jako jsou komunikativnost, vstřícnost a ochota naslouchat;
 • zkušenost s prodejem na relevantní pozici;
 • obchodní duch, zdravá míra soutěživosti a velké nasazení;
 • alespoň SŠ vzdělání;
 • ŘP skupiny B a ochota řídit denně firemní automobil;
 • časová flexibilita;
 • angličtina na komunikativní úrovni.

Co Vám můžeme nabídnout:

 • Společnost poskytuje kompletní zázemí pro výkon práce v terénu, tedy firemní automobil i k soukromému využití, notebook s připojením a mobilní telefon;
 • Pracovní poměr ve stabilní společnosti a skvělé zázemí;
 • Velmi zajímavou měsíční mzdu + navíc bonusové schéma navázané na individuální výkon;
 • Atraktivní balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené + 3 Sick Days, stravenky, Flexipassy, výhodné volání pro rodinné příslušníky, Cafeteria program a Multisport, příspěvky na vzdělání, firemní akce, ...).
 • Zajímavou, samostatnou, stimulující a různorodou práci v etablované mezinárodní společnosti s jedinečnou firemní kulturou a dobře fungujícím přátelským týmem;
 • Kontakt výhradně s B2B klientelou, která je z hlediska odvětví a tím pádem i skladbou zákazníků velice pestrá a zajímavá.
 • Komplexní firemní vzdělávání + pravidelné zpětné vazby od zkušeného nadřízeného a skvělé možnosti dalšího profesního růstu.

Výběrové řízení:

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s fotografií včetně informace, o které teritorium máte zájem a nezapomeňte připojit kvalitně zpracovaný motivační dopis.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vás!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tuřanka 1519/115a, 627 00  Brno-Slatina, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, práce převážně z domova, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.
Lucie Valášková
Za Tratí 206
252 19  Chrášťany
Česká republika
Telefon: +420 233 053 280