Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

Koordinátor přeprav/Linehaul Planner

Popis pozice:

Tato pozice organizačně spadá pod TNT Česká Republika, avšak pracovník na této pozici bude pracovat v rámci mezinárodního týmu spravující naší evropskou silniční síť. Nadřízený obsazované pozice sídlí ve Vídni, kde pracovník projde zaškolením a též tam bude jezdit na služební cesty.
Hlavními odpovědnostmi na této pozici budou:
- Plánování kapacity v rámci naší evropské pozemní sítě, jedná se především o řízení kamiónových přeprav;
- Komunikace s evropskými depy ohledně objemů přepravovaných zásilek;
- Komunikace s významnými zákazníky ohledně plánovaných přeprav;
- Komunikace s přepravci;
- Plánování optimálních řešení přeprav, navrhování zlepšení.

Pozice je určena pro uchazeče s dopravním vzděláním a nebo pro uchazeče, kteří mají zkušenost na obdobné pozici (disponent, dispečer, logistik), mají výborné komunikační schopnosti, technické a analytické myšlení a též dobrou znalost místopisu.
Pohovory budou probíhat v anglickém jazyce, velmi dobrá znalost angličtiny je tak "must have" jak v rámci výběrového řízení, tak v rámci každodenního výkonu pozice.

Jaké máme požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru logistiky a nebo praxe na obdobné pozici;
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka (drtivá většina komunikace probíhá v angličtině);
  • Zkušený uživatel práce na PC;
  • Výborné komunikační schopnosti v obou jazycích;
  • Dobré povědomí o logistických procesech a související legislativě;
  • Schopnost uvažovat v souvislostech a navrhovat nejlepší možná řešení;
  • Schopnost pracovat pod stresem a učit se novým věcem;
  • Splnění všech uvedených požadavků.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou, samostatnou a různorodou práci v mezinárodní společnosti.
  • Příjemnou, přátelskou a inspirativní firemní kulturu.
  • Možnost pracovat se zajímavým spektrem lidí z dalších evropských zemí;
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou;
  • Firemní vzdělávání.
  • Atraktivní balíček benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, Sick Days, Cafeteria, Multisport a mnoho dalších ).

Výběrové řízení:

V případě, že je pro Vás pozice zajímavá a splňujete uvedené požadavky, budeme velice rádi, pokud nám zašlete svůj životopis a motivační dopis jak v českém, tak anglickém jazyce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Za Tratí 206, 252 19  Chrášťany-Chrášťany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, firemní akce, zahraniční pracovní cesty, možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martina Gottwaldová
Evropská  884
664 42  Modřice
Česká republika