Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

Key Account Manager

Popis pozice:

Tato seniorská pozice je nedílnou součástí obchodního oddělení a má na starosti jak akvizici nových, tak i péči o stávající zákazníky v oblasti Key Accounts (významní lokální a korporátní zákazníci).
U uchazečeme klademe důraz na maximální samostatnost, časovou flexibilitu a schopnost strategicky přemýšlet.
Pozice zahrnuje cestování nejen po oblasti Čech, ale též do zahraničí. Je ideální pro energické a charismatické uchazeče s praxí na obdobné pozici, kteří mají rádi výzvy a chtějí pravidelně používat obchodní angličtinu.

Jaké máme požadavky:

  • Minimálně pět let praxe na obchodní pozici, z toho alespoň 2 roky praxe v jednání s významnými klienty (praxe v prodeji služeb velkou výhodou);
  • velmi dobré obchodní a prodejní dovednosti, prokazatelné výsledky;
  • zaměření na zákazníka;
  • výborná znalost AJ (nutná též schopnost vést obchodní jednání v AJ);
  • vyzrálá a charismatická osobnost;
  • analytické a strategické myšlení;
  • schopnost samostatně řídit svůj čas a pracovat samostatně;
  • výborný verbální i psaný projev;
  • reprezentativní vzhled;
  • ochota cestovat.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • samostatnou a různorodou náplň práce, kde je možno naplno využít svůj obchodní potenciál;
  • zázemí etablované společnosti v oboru, která dokáže ocenit nadstandardní pracovní výkon;
  • zajímavé portfolio služeb pro korporátní zákazníky;
  • dobře fungující a rozmanitý tým blízkých spolupracovníků;
  • veškeré vybavení potřebné k řádnému výkonu pozice (služební automobil Škoda, notebook s připojením, mobilní telefon...)
  • atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů.

Výběrové řízení:

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici, zašlete svůj životopis s fotografií a kvalitně zpracovaným průvodním dopisem jak v českém, tak v anglickém jazyce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, zahraniční pracovní cesty, možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Kontakt

Martina Gottwaldová
Evropská  884
664 42  Modřice
Česká republika