Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

Asistent/ka s výbornou angličtinou - úvazek 0,7 - 1,0

Popis pozice:

Pozice je ideální pro ty, kteří jsou organizačně schopní, akční, chtějí se v zaměstnání realizovat a mají velice dobrou angličtinu, kterou chtějí denně využívat. Dobře se zde budou cítit ti, kdo v práci rádi pomáhají a usnadňují práci ostatním, ale zároveň jsou samostatní a analytičtí.
Pracovník na této pozici bude mít na starosti komplexní zastřešení chodu kanceláře, což zahrnuje i komunikaci s dodavateli, rezervace hotelů a letenek, částečné vedení diáře managerům, zajištění meetingů a mnoho dalšího.
Mohlo by Vás zajímat i to, že nabízíme i možnost zkráceného úvazku.

Jaké máme požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání ideálně ekonomického směru;
  • angličtinu na úrovni samostatného uživatele (už samotný pohovor bude v AJ);
  • uživatelskou znalost MS Office;
  • zkušenost na obdobné pozici minimálně dva roky;
  • analytickou osobnost, které nevadí pracovat pro tým, ale přitom samostatně;
  • akčnost, proaktivita, reprezentativní vystupování a vzhled.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou, samostatnou a různorodou práci v mezinárodní společnosti.
  • Příjemnou, přátelskou a inspirativní firemní kulturu.
  • Možnost občas pracovat z domova.
  • Nadnárodní tým kolegů.

Výběrové řízení:

V případě, že Vás pozice zaujala, nám prosím zašlete průvodní dopis a strukturovaný životopis v anglickém jazyce. Kandidáti, kteří nezašlou CV i v AJ, nebudou do VŘ zařazeni, děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeňská 3217/16, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Kontakt

Martina Gottwaldová
Evropská  884
664 42  Modřice
Česká republika