Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

Manager Inside Sales týmu pro ČR a Slovensko

Popis pozice:

Naši obchodníci v terénu mají jedno velké štěstí - podporující a skvěle sehraný tým parťáků, kteří s nimi spolupracují z kanceláře a pomáhají tam, kde je třeba. A právě pro český a slovenský tým těchto kolegů (Inside Sales) teď hledáme nového šéfa.
A budeme od něj chtít následující:

  • Aby motivoval svůj tým k maximálnímu úsilí i výsledkům a cítil se u toho jako ryba ve vodě;
  • aby měl vždy v hledáčku neobjevený potenciál nejen právě ve svém týmu, ale i u našich obchodních partnerů, nebo třeba v nastavení procesů;
  • aby se nebál související administrativy a reportingu;
  • jedinečnou osobnost, která je zaměřená jak na výsledky, tak na svoje lidi, protože víme, jak náročná je to práce, a chceme, aby o naše kolegy bylo dobře postaráno.

Jaké máme požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou;
  • dostatečnou praxi na relevantní pozici;
  • skvělé komunikační a organizační dovednosti;
  • výbornou angličtinu.

Co Vám nabízíme?

  • Především velmi jedinečnou příležitost, kde budete mít spoustu možností ukázat, co ve Vás je;
  • atraktivní a motivující plat;
  • zázemí mimořádně silné a stabilní společnosti, kde je však zároveň velice dynamické prostředí;
  • Benefity! Nejsou nejdůležitější, ale dovolená navíc, příspěvek na stravné i dopravu, nebo Multisportky a Caffeteria určitě potěší.

Výběrové řízení:

V případě, že Vás pozice zaujala, nám prosím zašlete průvodní dopis a strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Za Tratí 206, 252 19  Chrášťany-Chrášťany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Kontakt

Martina Gottwaldová
Evropská  884
664 42  Modřice
Česká republika