Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

Brigáda - Pracovník zákaznického servisu

Popis pozice:

Tato pozice spadá pod oddělení Customer Service (zákaznický servis), které je velmi důležitou součástí naší společnosti.
Na tomto oddělení probíhá většina komunikace s našimi zákazníky. Pracovník na této pozici poskytuje kvalitní servis a podporu při řešení dotazů, problémů a je pro zákazníky klíčovou osobou při zjišťování informací o stavu jejich zásilek, vypracovávání cenových kalkulací atd.
Na této pozici pracovník projde kvalitním zaškolením. Teprve poté bude sám aktivně řešit dotazy a požadavky našich zákazníků, kdy hlavními zodpovědnostmi budou:

  • komunikace se zákazníky společnosti, vyřizování telefonických hovorů a aktivní řešení problémů našich klientů; dále přijímání objednávek, poskytování informací o aktuálním stavu přepravovaných zásilek, nabízených službách a cenách; práce s interním systémem; aktivní spolupráce s dalšími odděleními naší společnosti

Brigáda je určena pro flexibilní studenty, či zaměstnance na rodičovské dovolené, přičemž přednost bude dána uchazečům z okolí. Nejedná se letní brigádu a nebo překlenovací brigádu pro dočasně nezaměstnané.

Pracovní doba: dle domluvy (cca 4 hodiny denně alespoň 3x v týdnu, přednostně dopolední hodiny)

Jaké máme požadavky:

- SŠ vzdělání
- znalost práce na PC (především MS Office)
- výborná znalost ČJ
- středoškolská znalost AJ
- velmi dobré komunikativní schopnosti
- ochota učit se novým věcem
- samostatnost
- časová flexibilita
- věk nad 18 let
- nástup ihned

Co Vám můžeme nabídnout:

- platové ohodnocení 120Kč/hod. + příspěvek na stravování
- flexibilní pracovní doba (dle domluvy)
- dlouhodobá spolupráce, výborná možnost získat zkušenosti v úspěšné mezinárodní společnosti
- příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaném areálu
- příjemný pracovní kolektiv
- přeprava ze Zličína přímo do areálu zdarma

Výběrové řízení:

V případě, že Vás brigáda zaujala, zašlete nám svůj krátký průvodní dopis a stručný strukturovaný životopis. Podmínkou pro zařazení do výběru je i sdělení dojezdové vzdálenosti z Vašeho bydliště k nám do společnosti.
Poznámka: z důvodu velkého zájmu o brigády budeme kontaktovat pouze úspěšné uchazeče.

Děkujeme za spolupráci.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha, okres Praha-západ

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 9. 2018 do 31. 1. 2021

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Vanda Pešková
Za Tratí 206
252 19  Chrášťany
Česká republika
Telefon: +420 257 083 707