Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

Usměvavá Recepční - Chrášťany u Prahy

Popis pozice:

Jste ten typ, kterého druzí vždy rádi vidí?
Je Vaší doménou řešit v jednu chvíli dvě věci najednou?
Chcete být důležitým článkem fungování firmy?
V tom případě neváhejte a přijďte si zkusit pohovořit o pozici Recepční v TNT. Sejdu se s Vámi přímo já, přímá nadřízená a mimochodem, sama jsem kdysi na této pozici začínala.
Pracujeme zde buď na ranní (8-16.30) nebo odpolední směny (11.30-20.00). Každý si občas potřebuje něco ráno zařídit nebo si rád přispí. Naopak, když budete mít ranní, máte pak zbytek odpoledne volné.
Na recepci jsou kolegyně dvě a pracujeme v týmu Office, které je podporou nejen managementu, ale i celé firmy a kde se umíme v případě potřeby plnohodnotně zastoupit.
Nabízíme Vám příjemný kolektiv, kde si většina kolegů tyká, vycházíme si vstříc, možnost osahat si rozmanité činnosti napříč firmou, bonusy jak finanční, tak i další např. ve formě stravenek, příspěvku na dopravu, dárkových předmětů, výhodného volání atd...
A co od Vás očekáváme my? Přesně to, co musí každá správná recepční mít...být osoba milá, usměvavá, mít ráda lidi a být schopna s nimi sem tam bez problémů přepnout do angličtiny, protože TNT je mezinárodní firma.

Výběrové řízení:

Na obsazení spěcháme, proto pokud Vás výše uvedená pozice zaujala, těšíme se na Vaši bleskovou reakci, na kterou budeme stejně bleskově reagovat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Za Tratí 206, 252 19  Chrášťany-Chrášťany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, firemní akce, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.
Martina Gottwaldová
Evropská  884
664 42  Modřice
Česká republika