Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

District Sales Manager

Popis pozice:

Náš nový kolega na této pozici bude zodpovídat za výsledky týmu našich obchodních zástupců. Kromě vedení týmu obchodníků bude také v těsném kontaktu se zákazníky, ale i s kolegy z jiných oddělení.

Jaké máme požadavky:

  • Prokazatelnou zkušenost na srovnatelné pozici;
  • Silnou prozákaznickou orientaci;
  • Osobnost, která umí vést a motivovat tým;
  • Ochotu pracovat v dynamickém prostředí a a vysoké pracovní nasazení.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Pozici, která je výzvou, a kde dostanete prostor ukázat, co ve Vás je;
  • Svěříme Vám široké portfolio našich klientů a zkušený obchodní tým;
  • Plně k dispozici Vám bude služební automobil, notebook a telefon;
  • Dáme Vám potřebnou podporu ve formě firemního vzdělávání;
  • Jistě Vás potěší atraktivní balíček benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, životní pojištění aj.).

Výběrové řízení:

V případě, že Vás pozice zaujala, nám prosím zašlete průvodní dopis a strukturovaný životopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

206, 252 19  Chrášťany-Chrášťany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Kontakt

Martina Gottwaldová
Evropská  884
664 42  Modřice
Česká republika