Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

Celní deklarant/ka

Popis pozice:

Oddělení celní deklarace je velice důležitou součástí oddělení Operations, největšího oddělení naší společnosti, které má na starosti hladké doručení zásilek od našich zákazníků až k jejich příjemcům.
Pracovník na pozici Celní deklarant má na starosti především:

  • vedení celního řízení podle platných právních norem;
  • správa agend souvisejících s celním řízením;
  • komunikace s Celním úřadem;
  • profesionální a přátelská komunikace se zákazníky o clených zásilkách;
  • efektivní spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti.

Jaké máme požadavky:

  • SŠ vzdělání relevantního zaměření;
  • Praxe na obdobné pozici obrovskou výhodou, zájem o obor nutný;
  • Alespoň základní povědomí o celní problematice;
  • Schopnost a chuť rychle se učit nové věci;
  • Dobré komunikační schopnosti;
  • Týmový hráč s proaktivním duchem;
  • Samostatnost a flexibilita;
  • Znalost práce na PC;
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič);
  • Ochota pracovat ve směnném provozu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou, samostatnou a různorodou práci v mezinárodní společnosti.
  • Příjemnou, přátelskou a inspirativní firemní kulturu ve stabilním kolektivu.
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Firemní vzdělávání.
  • Atraktivní balíček benefitů(týden dovolené navíc, příspěvěk na dopravu, stravenky, životní pojištění aj.).
  • TNT zajišťuje svozový autobus z/na Zličín.

Výběrové řízení:

V případě, že Vás pozice zaujala a splňujete všechny naše požadavky, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis společně s výstižným průvodním dopisem, díky němuž o Vás získáme lepší představu.

Děkujeme za spolupráci.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Za Tratí 206, 252 19  Chrášťany-Chrášťany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, firemní akce, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Kontakt

Martina Gottwaldová
Evropská  884
664 42  Modřice
Česká republika