Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

Marketingový specialista/specialistka

Popis pozice:

Stanete se pravou rukou východoevropského regionálního týmu, který řídí deset zemí. Budete součástí probíhajících projektů, centrálně i regionálně řízených aktivit, budete pomáhat při přípravě marketingových kampaní a dalších činností, kterými podporujeme naše pobočky. Hledáme kolegu či kolegyni, který/á nám pomůže všude tam, kde my nestíháme. Zároveň budete nápomocen/nápomocna českému týmu např. s lokalizací materiálů do češtiny.
Náplň práce bude různorodá viz příklady níže:

  • Příprava a organizace marketingových aktivit a projektů (kampaně, online, DM, PR, CSR);
  • Copywriting - web, letáky, inzerce, obchodní materiály, sociální média;
  • Překlady marketingových a obchodních textů z/do anglického jazyka;
  • Správa webových stránek a intranetu;
  • Denní komunikace s centrálou v Nizozemí v angličtině;
  • Koordinace sponzoringových aktivit a eventů;
  • Reklamní předměty - výběr, objednávky, evidence, distribuce;
  • Interní komunikace;
  • Marketingová podpora obchodních týmů;
  • Reporting, analýzy, administrativa.

Jaké máme požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání (se zaměřením na marketing či komunikaci výhodou);
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky;
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka je nezbytností (e-mailová komunikace s centrálou, telekonference, meetingy v AJ, překlady);
  • Vynikající práce s českým textem (stylistika, gramatika);
  • Práce na PC (MS Office)
  • Optimistická proaktivní osobnost se smyslem pro humor;
  • Pečlivost, samostatnost a spolehlivost;
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti;
  • Nástup ideálně v říjnu 2018.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou, samostatnou a různorodou práci v mezinárodní společnosti;
  • Příjemnou, přátelskou a inspirativní firemní kulturu;
  • Atraktivní balíček benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, firemní notebook a mobilní telefon, příspěvek na dopravu, sportovní program, firemní akce aj.);
  • Pracoviště Praha 5 - Anděl.

Výběrové řízení:

V případě, že Vás pozice zaujala, nám prosím zašlete odpovídajícím způsobem zpracovaný průvodní dopis a strukturovaný životopis s fotografií jak v českém, tak anglickém jazyce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeňská 3217/16, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Kontakt

Martina Gottwaldová
Evropská  884
664 42  Modřice
Česká republika