Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

NIGHT DEPOT SHIFT LEADER - VEDOUCÍ SMĚNY - odpolední a noční

Popis pozice:

Máte týmového ducha, dobré organizační schopnosti a současně Vám nevadí přiložit ruku k dílu?
Pak je naše otevíraná pozice v chrášťanském depu vhodná právě pro Vás. V současné době hledáme nového kolegu, který bude mít na starosti zajištění fungování činností v rámci depa na svěřené směně.
Na této pozici povedete tým oddělení, který má asi 15-20 zaměstnanců (odbavování zásilek v sortačním centru) , budete plánovat směn, budete sledovat produktivní ukazatele oddělení, průběžně vyhodnocovat plnění cílů a pracovat na inovaci procesů v rámci svého oddělení.
Součástí práce je také zajištění zastupitelnosti svého nadřízeného.
V rámci prvních týdnů bude třeba, aby se pracovník dobře zorientoval v našich interních systémech, naučil se vše kolem provozních a produktivních ukazatelů, či minimalizace nákladů a uměl je v případě nutnosti i interpretovat.
Pracovní doba je rozvržena ve směnném provozu a to následovně:

Směny od pondělí do pátku (resp. do sobotních 6:30):

14:00 - 22:30
a
22:00 - 6:30

Jaké máme požadavky:

  • Alespoň SŠ vzdělání;
  • Minimálně 2 roky praxe v dopravě či logistice + vedení týmu;
  • Anglický jazyk slovem i písmem alespoň na úrovni (B1);
  • Znalost práce na PC ( Microsoft Office);
  • Fyzická zdatnost;
  • Flexibilita, pečlivost a ochota učit se;
  • Odpovědnost a důslednost.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Velmi dobré platové ohodnocení;
  • kvartální bonus za dosažené výsledky
  • příspěvek na dopravu;
  • samostatnost a odpovědnou pozici;
  • práci v přátelském kolektivu, který za to umí vzít;
  • atraktivní balíček firemních benefitů (stravenky, výhodné volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky, sportovní program, propagační předměty, dovolená navíc a mnoho dalších....);
  • pracoviště Praha západ - Chrášťany - 7 min. od metra Zličín, 20 min vlakem ze Smíchovského nádraží, velmi dobrý dojezd z Kladna, Berouna;
  • firma zabezpečuje svozový autobus z/na metro Zličín.

Výběrové řízení:

V případě, že Vás pozice zaujala, nám prosím zašlete průvodní dopis a strukturovaný životopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

206, 252 19  Chrášťany-Chrášťany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Kontakt

Martina Gottwaldová
Evropská  884
664 42  Modřice
Česká republika