Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

Administrativní pracovník - vkládaní dat do počítače

Popis pozice:

Tato pozice spadá pod oddělení Operations - největší oddělení naší společnosti.
Do našeho týmu hledáme v tuto chvíli kolegyni / kolegu, jehož náplní práce bude zadávání a zpracování dat na PC v našem interním systému a spolupráce s ostatními odděleními společnosti včetně komunikace s kurýry.

Pracovní doba je ve směnném provozu PO-PÁ a sice v době: 7:00-15:30 nebo 13:30-22:00.
Pozice je vhodná absolventy se zkušeností psaní na počítači, základní znalostí angličtiny a kteří jsou odolní vůči stresu.

Jaké máme požadavky:

  • SŠ vzdělání;
  • Psaní prstovou metodou
  • Základní znalost AJ;
  • Znalost práce na PC;
  • Týmový hráč;
  • Odolnost vůči stresu;
  • Flexibilita, pečlivost
  • Odpovědnost a důslednost, organizační dovednosti;
  • Dobré komunikační dovednosti;
  • Nástup dle dohody;

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou, samostatnou a různorodou práci v mezinárodní společnosti.
  • Příjemnou, přátelskou a inspirativní firemní kulturu.
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Firemní vzdělávání.
  • Atraktivní balíček benefitů(týden dovolené navíc, stravenky, životní pojištění aj.).
  • Pracoviště Praha západ - Chrášťany - 7 min. od metra Zličín, 20 min vlakem ze Smíchovského nádraží, velmi dobrý dojezd z Kladna, Berouna.
  • Firma zabezpečuje svozový autobus z/na metro Zličín a kupon na integrovanou pražskou dopravu ve své režii.

Výběrové řízení:

V případě, že Vás pozice zaujala, nám prosím zašlete průvodní dopis a strukturovaný životopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Za Tratí 206, 252 19  Chrášťany-Chrášťany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday, firemní akce, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martina Gottwaldová
Evropská  884
664 42  Modřice
Česká republika