Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

Brigáda - ranní sortace zásilek

Popis pozice:

V současné době rozšiřujeme svůj tým a hledáme brigádníky na pozici Pracovník importního oddělení.
Brigáda je vhodná pro studenty nebo jako přivýdělek při hlavním pracovním poměru, popř. fyzicky zdatným důchodcům. Nejedná se o nárazovou brigádu pro nezaměstnané, letní brigádu atd.!!!

Náplň práce:
- vykládka, třídění a nakládka zásilek (jedná se o manuální činnost)
- práce s scannerem apod.
- po zaškolení obsluha VZV
- spolupráce s kurýry na hladkém odbavení zásilek

Pracovní doba:
- pondělí 06:00 - 11:00
- úterý - pátek 03:00 - 11:00
- sobota 03:00 - 7:00
- preferujeme dlouhodobou spolupráci s docházkou alespoň 2x-3x týdně

Jaké máme požadavky:

- věk nad 18 let
- fyzická zdatnost (manipulace se zásilkami)
- schopnost rychle se naučit nové věci
- pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

- platové ohodnocení až 105 Kč/hod. + příspěvek na stravování
- příplatky za práci v noci
- ochranné pracovní pomůcky a oděv
- nástup ihned
- pracoviště Kladská 916, Hradec Králové

Výběrové řízení:

Máte-li zájem o tuto brigádu, zašlete nám svůj stručný životopis společně s údajem. V případě zájmu z naší strany Vás budeme neprodleně kontaktovat.
Z důvodu velkého zájmu o brigády budeme kontaktovat pouze úspěšné uchazeče, děkujeme za pochopení a spolupráci.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Královéhradecký kraj

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 8. 2018 do 29. 2. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda

105 Kč/hodina

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Kontakt

Vanda Pešková
Za Tratí 206
252 19  Chrášťany
Česká republika
Telefon: +420 257 083 707