Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

Skladník (Praha západ)

Popis pozice:

Hledáme kolegy na pozici skladník - skladnice, kteří skvěle doplní náš tým pečující o zásilky našich zákazníků tak, aby se včas dostaly, kam mají.

Jaké máme požadavky:

Hlavně chuť do práce a spolehlivost.
Věk nad 18 let.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Příspěvek na stravu ve výši 60Kč/den už pár dní po nástupu (celková hodnota stravenek na den je 100Kč);
  • Příspěvek na individuální dopravu, svozový autobus ze Zličína přímo do areálu a zajištěnou dopravu v nočních hodinách;
  • Možnost získat ubytování;
  • Výběr z mnoha možností směn, možnost ovlivňovat výši své mzdy výběrem směn;
  • Dovolená nad rámec zákona a zdravotní volno;
  • Výhodné volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky;
  • Příplatky nad rámec zákona a bonusové schéma;
  • Odměny za doporučení přátel;
  • Místo, kde nadřízení umí - nejen slovně - ocenit skvělý výkon;
  • Bezpečné pracovní prostředí;
  • Lidskou atmosféru, kde kolegové dokáží táhnout za jeden provaz;
  • Jistotu stabilního a včasného příjmu.

Zaujali jsme Vás?

Žádný pohovor, životopis, prostě se rovnou potkáme a řekneme si víc.
Jestli uvažujete o změně zaměstnání a nebo se jen rozhlížíte, přijďte se za námi podívat každou středu v 15:45 a dozvíte se více.
Klikněte na "Odpovědět", čímž se registrujete a navíc získáte podrobné informace, jak k nám.
Pokud nechcete čekat až do středy, pošlete nám svůj životopis ihned a my se Vám ozveme s individuálním termínem.
Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Za Tratí 206, 252 19  Chrášťany-Chrášťany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, možnost si napracovat hodiny, možnost studijního volna, vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martina Gottwaldová
Evropská  884
664 42  Modřice
Česká republika