Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

Pracovník skladu - sortace zásilek - ranní/odpolední směny

Popis pozice:

Pozice je pro Vás ideální, pokud se nebojíte vzít za práci, nechybí Vám fyzická zdatnost ani zodpovědnost a hledáte práci, kde se musíte otáčet, ale zato odcházíte domů s čistou hlavou.
Tato pozice spadá pod oddělení Operations - největší oddělení naší společnosti. V rámci rozšiřování našeho týmu hledáme v tuto chvíli do našeho brněnského depa kolegu, který bude mít na starosti sortaci expresních zásilek, práci na PC spojenou s odbavováním zásilek a obsluhu VZV. Jedná se z velké části o manuální činnost v týmu dalších kolegů, jejichž společným cílem je roztřídit přivezené zásilky tak, aby byly z depa společnosti odvezeny včas a správně do cílové destinace.
Pracovní doba je ve dvousměnném provozu.
Pozice je vhodná i pro uchazeče bez jakýchkoli pracovních zkušeností.

Jaké máme požadavky:

  • SOU vzdělání;
  • Fyzická zdatnost;
  • Znalost práce na PC;
  • Ochota střídat se na ranních a odpoledních směnách;
  • Flexibilita, pečlivost a ochota učit se;
  • Odpovědnost a důslednost;
  • Dobré komunikační dovednosti.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou mzdu a nadstandardní příplatky, hradíme veškeré případné přesčasy;
  • Dlouhodobé zaměstnání a možnost profesního růstu;
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou;
  • Zaškolení na obsluhu VZV a kompletní vybavení pro výkon práce;
  • Práci v mladém a přátelském týmu kolegů a příjemné prostředí;
  • Příspěvek na dopravu a svozový autobus zdarma;
  • Atraktivní balíček firemních benefitů (stravenky, týden dovolené navíc a sick days, čtvrtletní bonusy, sportovní program, možnost výhodného volání pro Vás a Vaše blízké a mnoho dalšího...).

Výběrové řízení:

V případě, že Vás pozice zaujala, nám prosím zašlete průvodní dopis a strukturovaný životopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Evropská 884, 664 42  Modřice-Modřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday, firemní akce, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martina Gottwaldová
Evropská  884
664 42  Modřice
Česká republika