Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

Dlouhodobá večerní brigáda v administrativě

Popis pozice:

V současné době rozšiřujeme svůj tým exportního oddělení a přijmeme pracovníky na zadávání dat do PC.
Pracovní doba je cca 3x týdně od 15.00 do 22.00.
Brigáda je určena pro studenty, maminky na mateřské/rodičovské dovolené, či jako vedlejší příjem pro uchazeče z blízkého okolí.
Nejedná se o překlenovací brigádu pro nezaměstnané.

Jaké máme požadavky:

Požadujeme:
- Věk nad 18let
- Znalost práce na PC
- Psaní prstovou metodou
- Časovou flexibilitu
- Spolehlivost
- Pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme:
- Ohodnocení 100Kč/hodina + příspěvek na stravování
- Dlouhodobou spolupráci, jistotu dlouhodobého přivýdělku
- Příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaném areálu
- pracoviště Brno - Modřice

Výběrové řízení:

Máte-li zájem o tuto brigádu, zašlete nám svůj stručný životopis společně s údajem, jak dlouho Vám bude trvat dojezd na brigádu (bez tohoto údaje budou Vaše materiály automaticky smazány), v případě zájmu z naší strany Vás budeme neprodleně kontaktovat.
Z důvodu velkého zájmu o brigády budou kontaktování pouze úspěšní uchazeči.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 8. 2018 do 31. 7. 2020

Mzda

100 Kč/hodina

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Kontakt

Vanda Pešková
Za Tratí 206
252 19  Chrášťany
Česká republika
Telefon: +420 257 083 707