Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

Disponent přepravy zásilek

Popis pozice:

Jako expresní přepravce jsme si vědomi, že na prvním místě není jenom rychlost. Svým klientům poskytujeme také špičkový servis šitý na míru podle jejich potřeb. A právě pro jednoho ze svých významných klientů nyní hledáme "svou prodlouženou ruku", tedy nového kolegu, který bude působit přímo v závodu tohoto klienta a starat se o to, aby vše probíhalo, jak má.

Jaké máme požadavky:

  • fyzická zdatnost, ochota manuálně pracovat - sortace zásilek, obsluha VZV;
  • ochota přijmout zodpovědnost;
  • SŠ vzdělání;
  • výborné organizační a komunikační dovednosti;
  • schopnost rychle se zorientovat v novém prostředí;
  • zkušenost v logistice je výhodou, nikoli podmínkou.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou a různorodou práci, kde se naučíte mnoho nového;
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti;
  • nadstandardní platové ohodnocení;
  • štědrý systém benefitů (stravenky, týden dovolené navíc + sick days, příspěvek na dopravu, program Cafeteria Benefit, MultiSport kartya mnoho, mnoho dalšího...)

Výběrové řízení:

V případě, že Vás pozice zaujala, nám prosím zašlete průvodní dopis a strukturovaný životopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bor

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday, firemní akce, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martina Gottwaldová
Evropská  884
664 42  Modřice
Česká republika