Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

Brigáda-Sortace zásilek,PO-PÁ,noční/ranní,Brno - Modřice

Popis pozice:

Jsme mezinárodní společnost TNT Express Worldwide (www.tnt.cz), největší evropský přepravce expresních zásilek, v současné době hledáme brigádníka do našeho importního oddělení na pobočku v Brně - Modřicích.
NEJEDNÁ SE O NÁRAZOVOU BRIGÁDU, NÝBRŽ DLOUHODOBÝ PŘIVÝDĚLEK.
Brigáda je vhodná pro studenty, nebo jako přivýdělek při hlavním pracovním poměru. Nejedná se o nárazovou brigádu pro nezaměstnané, letní brigádu atd.!!!

Náplň práce:
- sortace zásilek (jedná se o manuální činnost)
- práce s scannerem apod.
- spolupráce s kurýry na hladkém odbavení zásilek

Pracovní doba:
- pondělí-pátek; směny 22:00 - 02:00/02:00 - 06:00
- jednoznačně preferujeme dlouhodobou spolupráci s docházkou alespoň 2x-3x týdně

Jaké máme požadavky:

Požadavky:
- věk nad 18 let
- fyzická zdatnost (manipulace se zásilkami)
- časová flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout:

- platové ohodnocení 100 Kč/hod + 20% příplatek za práci v noci a příspěvek na dopravu
- možnost zvýšení kvalifikace na řidiče VZV (+ 10 Kč/hod)
- ochranné pracovní pomůcky a oděv
- příjemné a bezpečné pracovní prostředí
- nástup ihned

Výběrové řízení:

Máte-li zájem o tuto brigádu, zašlete nám svůj stručný životopis a stručný dopis, v případě zájmu z naší strany Vás budeme neprodleně kontaktovat.

Upozornění: Z důvodu velkého zájmu o brigády u nás ve společnosti, budeme kontaktovat pouze úspěšné uchazeče. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 8. 2018 do 31. 1. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda

100 Kč/hodina

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Kontakt

Vanda Pešková
Za Tratí 206
252 19  Chrášťany
Česká republika
Telefon: +420 257 083 707