Každý rok je díky našemu úsilí a týmové práci doručeno statisíce zásilek do rukou našich spokojených zákazníků. Jsme jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy. V naší malé krásné zemi zaměstnáváme téměř 500 lidí přímo a další stovky prostřednictvím sítě našich partnerů. Nabízíme zázemí stabilní globální společnosti, která však disponuje téměř rodinnou a přátelskou atmosférou.
Těšíme se na každého, kdo náš tým skvěle doplní, tedy toho, kdo je ochoten na sobě pracovat, neustále se zlepšovat a přinášet maximální hodnotu pro zákazníka.

Telefonní prodejce pro firemní klientelu

Náplň práce

Tato pozice spadá pod rozšiřující se tým oddělení Sales and Marketing naší společnosti a je nedílnou součástí obchodního oddělení. Je výborným startovacím bodem v oblasti prodeje a obchodu a je určená především pro absolventy středních škol s kratší praxí, kteří se nebojí komunikovat, jsou výřeční a dokáží se prosadit. Součástí pozice je kvalitní zaškolení.

Náplň práce:

  • Správa portfolia nových i stávajících klientů (pouze firemní klientela);
  • Prodej a prezentace služeb Společností TNT a FedEx;
  • Participace na zajímavých obchodních případech;
  • Telefonický kontakt se zákazníky za účelem zjištění jejich potřeb v oblasti přepravních služeb;
  • Reporting.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání;
  • Praxe v přímém prodeji, aktivní lince, atp. velkou výhodou;
  • Uživatelskou znalost práce na PC;
  • Orientace na zákazníka;
  • Vynikající verbální projev;
  • Týmový hráč;
  • Nadšení a chuť pro práci;
  • Samostatnost a zodpovědnost;
  • Velmi dobrá znalost českého jazyka;
  • Výborná znalost anglického jazyka;
  • Chuť realizovat se v oblasti prodeje;
  • Splnění VŠECH výše uvedených požadavků.

Nabízíme

  • Pozici, která je ideálním startem v oblasti prodeje a obchodu, což je z hlediska výdělku a seberealizace dlouhodobě velice atraktivní oblast působení, a u nás můžete navíc očekávat velmi nadstandardní výdělky již jako junior;
  • Smlouva na dobu neurčitou;
  • Perspektivní a samostatnou práci, zaučení a možnost seberealizace;
  • Příjemný pracovní kolektiv;
  • Možnost pracovat ve firmě, která je špičkou ve svém oboru;
  • Kontakt s výhradně firemní klientelou, velmi dobrý servis od podpůrných oddělení při výkonu Vaší práce;
  • Atraktivní balíček firemních benefitů;
  • Nadstandardní ohodnocení v podobě základní mzdy + měsíční bonusy + pravidelné vyhlašování odměn za různé soutěže v rámci týmů.

Výběrové řízení:

V případě, že Vás pozice zaujala a splňujete naše požadavky, zašlete nám svůj životopis, budeme se těšit!

Děkujeme za spolupráci.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Za Tratí 206, 252 19  Chrášťany-Chrášťany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday, firemní akce, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martina Gottwaldová
Evropská  884
664 42  Modřice
Česká republika